NAZYWAM SIĘ MARTA SZCZUKO.

Jestem profesjonalnym trenerem kolarstwa i uwielbiam wyzwania!


Zaczęło się banalnie, przez przypadek – ja jednak wierzę, że nie ma zupełnych przypadków. Przez „przypadek” poznałam swojego wieloletniego trenera, pod okiem którego rozwijałam się i doskonaliłam jako zawodniczka.

Przez 10 lat – bo tyle trenowałam, przejechałam na rowerze tysiące kilometrów - na szosie, torze kolarskim, w lesie. Startowałam w dziesiątkach zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Wielokrotnie stawałam na podium w konkurencjach torowych jak i szosowych. Pamiętam radość i satysfakcję, którym niejednokrotnie towarzyszyło zmęczenie, płynące z pokonywania swoich słabości i ograniczeń, z poczucia rozwoju i bycia coraz lepszą.

Doświadczenie zdobyłam jako zawodniczka, trener kolarstwa  w Grupie Kolarskiej Bo-Go Szczecin oraz podczas współpracy z wybitnymi trenerami. Posiadam ogromną wiedzę, którą zamierzam podzielić się z Tobą. Wiem jak ułożyć efektywny i ciekawy trening. Ofertę kieruję dla osób chcących się nauczyć kolarstwa, rozwijać i doskonalić.


Każdy sportowiec musi wciąż dbać o swój rozwój. Ja również wciąż poszerzam swoją wiedzę. Dyplom  zdobyłam, jeszcze jako zawodniczka kolarstwa, na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Brałam udział w licznych kursach i konferencjach zdobywając między innymi Instruktora Kolarstwa, a następnie tytuł Trenera Drugiej Klasy Kolarstwa w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopnickiej w Pruszkowie. Efektem kształcenia się w wielu pokrewnych dziedzinach jest również ukończenie przeze mnie studiów podyplomowych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w zakresie fizjoterapii w kardiologii i profilaktyce chorób układu krążenia.

Kochasz rower? Masz odpowiedni sprzęt i chcesz świadomie kształtować swoje umiejętności? Pomogę Ci uzyskać najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

Moje motto to „Być najlepszą wersją siebie”.

Rekomendacje

Co o mnie mówią?